Charvát František (Studené 1885)
Frenštát pod Radhoštěm, signováno vpravo dole Charvát, olej/plátno (není napnuté na napínacím rámu), 23 x 27 cm, sklo, rám (Šm)
25.05.2019 - 14:00
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |